Grupės

„DEIMANČIUKAI“

Mes - patys didžiausi. O tuo pačiu ir labai atsakingi. Norime kuo daugiau sužinoti, išbandyti ir patirti, nes šitų gebėjimų mums greitai prireiks pirmoje klasėje. Taip, atspėjai, mes rengiamės mokyklai . Ir labai norime ten eiti. Jei tau penkeri ar šešeri metukai, paprašyk mamytės ir tėvelio atvesti mus aplankyti, o jei patiks, ir pasilikti.

„GINTARĖLIAI“

Mes penkiamečiai. Darželyje esame patys smagiausi ir linksmiausi. Bet kartu ir protingi, išradingi bei sumanūs. Čia smagu – daug žaidimų, daug įvairių pamokėlių, o, kas svarbiausia, jas pats gali pasirinkti. Jei to neužtenka, gali vakarais lankyti treniruotes ar kitus šaunius užsiėmimus. Jei tau jau penkeri, ateik ir prisijunk, šauniai praleisime dieneles.

„KRISTALIUKAI“

Esame trejų-ketverių metų vaikučiai. Labai mėgstame žaisti, bet jau noriai dalyvaujame pamokėlėse, norime daug sužinoti ir užaugti.

„PERLIUKAI“ ir "KAROLIUKAI"

Mes – patys mažiausi. Mumis visi rūpinasi, globoja, mus saugo. Mes dar užaugsime, bet tik šiek tiek reikia palaukti. Mes tai žinome, todėl stengiamės daug valgyti, daug miegoti, daug žaisti ir daugiau visko sužinoti. O kai mums pavyks ir užaugsime dideli - patys rūpinsimės mažesniais draugais. Tokie mes draugiški čia esam. Jei labai norėtum kartu su mumis pažaisti, paprašyk tėvelių, kad atvestų pas mus. Garantuojam – tikrai greitai suprasi, kad čia pati puikiausia vieta pabūti, kol tėveliai užsiėmę darbuose. Jei truputį nedrąsu, žinok, čia auklėtojos, kaip mamos, visada padeda ir draugauja su tavim, kol išmokstam žaisti su naujais draugais.

Rėmėjai: EU FB
© Visos teisės saugomos. 2014 Vaikystės lobiai