Filosofija

Vaikystės lobiuose vaikui suteikiamos visos laisvės:

Mes žinome, kaip galima atskleisti visus "Vaikystės lobiuose" slypinčius talentus, kad jie ryškiai suspindėtų ateinančios kartos padangėje.

Vaikystės lobiai, kuriuose slypi dar niekieno neatrasti ir nenušlifuoti deimančiukai, perliukai, gintarėliai, turintys galimybę natūraliai formuotis, augti bei įgyti tik jiems norimų ir tinkamų gebėjimų, talentų, apsuptyje vaikiško juoko, nuoširdžių draugų, rūpestingų auklėtojų globoje.

Čia kiekvieno nuomonė svarbi, išklausomas kiekvienas vaikas, su juo tariamasi, diskutuojama, nes čia esam visi lygūs. Kiekvienas gali nugalėti baimes, nerimus, nepasitikėjimą savimi, atrasti savo puikiąsias vertybes ir pasijusti drąsiu vaiku, turinčiu savo nuomonę.

Vaikystės lobiuose puoselėjamos žmogiškosios būsimosios kartos dvasinės vertybės, nuoširdumo, draugiškumo, atvirumo, kūrybingumo, atsakomybės, tikėjimo pagalba.

Čia visas ugdymo procesas orientuotas ne į dokumentaciją, šventinius ir reklaminius renginius, o į patį vaiką, jo troškimus, norus, individualius poreikius ir galimybes. Mes visą savo laiką, jėgas – visą save atiduodame vaikams.
Mums svarbiausia vaikas, kiekvienas atskirai, ir visi kartu. Mūsų pareiga sudaryti sąlygas jiems atsiskleisti ir užtikrinti dvasinį ir fizinį saugumą.

Mums rūpi, ką vaikas jaučia, kaip vaikas mąsto, ko jis nori, kaip nori, ką gali, kokiu būdu sieks…

Kviečiame vaikučių tėvelius dalyvauti ne tik renginiuose, bet ir kitose ugdomosiose veiklose; nuolat laukiame pasiūlymų, dalinimosi savo patirtimi, nuomone, tikimės abipusio pasitikėjimo ir glaudaus bendradarbiavimo.
Vaikystės lobiai – tai pažinimas, atradimas, išbandymas, muzika, šokis, dailė, teatras, amatai, judesio terapija ir sportas, sveika gyvensena ir mityba, jūsų pageidavimu papildoma veikla ( tautiniai, pramoginiai, šiuolaikiniai šokiai, teatro studija, karate, joga ir t.t.).

Rėmėjai: EU FB
© Visos teisės saugomos. 2014 Vaikystės lobiai